BELYSNING / Golvlampor / Golvlampa 10471220

nr 1047 1220

Golvlampa

1950-tal

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 1 augusti 2016
kl 19:49:23